Diskuse:Časová osa

Z FFII.cz

Přejít na: navigace, hledání

Dobrý zdroj informací je http://swpat.ffii.org/lisri/citri/index.en.html.

Obsah

formát tabulky

bylo by možné aby udaje v prvním sloupci tabulky (tj. časový údaj) měly parametr zarovnávání top? Podle mne je zarovnání časového údaje vertikálně na střed matoucí (není zřetelně vidět, kde daný odstavec začíná).

A.

usnesení Senátu proti SWP

... nevím, jak spravně zařadit odkaz na: usneseni k Lisabonske agende v sekci senatnich usneseni na adrese http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/dokumenty?cid=pssenat_dokumenty.pVisitor.f_folders&id=1235&event-name=move


Hmm. Link mi nefunguje. DM

naléhavá výzva

přidal jsem odkaz na naléhavou výzvu. Zkontrolujte prosim jestli jsem nezapoměl na některého z adresátů.

Měli bychom sem přidat i odpovědi (připomínam, že jsem přesvědčen, že ve faximiliích by neměly být vystaveny podpisy ... myslím, že není fér vystavit na internetu něčí podpis)

Ja mam doma 4 opovedi

A

tabulka ano/ne?

Nebyl by tento formá bez tabulky lepší?

5.října 1973 - Vydána Evropská patentová úmluva (European Patent Convention), ke které se 1. července 2002 přidala i ČR. Článek 52 byl napsán tak, aby mimojiné učinil počítačové programy nepatentovatelnými. Tento požadavek začal ale být později obcházen na základě nedokonalosti jeho znění. Nyní má být tato špatná interpretace direktivou uzákoněna.
Zdroje: Art 52 EPC (en)

25.června 1997 - Debata o změnách v evropském patentovém systému byla odstartována Komisí EU v "Green Paper on the Community patent and the patent system in Europe"
Zdroje: europa.eu.int